BERU

BERU vyrábí:

zapalovací svíčky, zapalovací svíčky HEAVY DUTY, žhavicí svíčky, lamdasondy, kabely zapalování, sady kabelů zapalování, zapalovací cívky, konektorovací nářadí, konektory, univerzální kabely, vodotěsné koncovky, koncovky, odrušené palce rozdělovače, víko rozdělovače,  neodrušené palce rozdělovače, odpory, relé, koncovky zapalovacích kabelů, koncovky kabelů - částečně odstíněné, konektory zapalovacích svíček, snímače, dílenské vybavení, nářadí,  díly zapalování, kontakty, regulátory, zapalovací kotvy a magneta pro motocykly, kondenzátory zapalování, zapalovací moduly,  antény

Reference

Z uzavřené rodinné firmy se průběhu let stal pojem v oblasti zapalovací a žhavící techniky. Urychlení dalšího technického vývoje zejména ve směru senzoriky nastal po začlenění fy BERU do skupiny Borg Warner a částečnému obchodování akciemi Beru na finančních burzách. Úzká spolupráce s výrobci motorů zajistila řešení řady problémů zapalování a žhavení, souvisejících jak s požadavky na vyšší výkony motorů, tak s emisními normami.  Firmě BERU se podařilo s dodávkami žhavící techniky jako jedinému světovému výrobci proniknout na dosud uzavřený japonský trh.

Kromě výše uvedené techniky je nutné připomenout vývoj a výrobu nových generací zapalovacích cívek, modulů zapalování, stejně tak jako zapalovacích kabelůa senzorů pro OBD systém. Současní výrobci automobilové a dopravní techniky tak plně využívají dodavatelského sortimentu firmy. O aplikacích jednotivých výrobků Vás budeme informovat kategorii Novinky.

Kromě dopravní techniky se výrobky BERU uplatňují i v průmyslové oblasti - senzory a speciální zapalovací elektrody.